Světle béžová žinylková rozkládací pohovka MICADONI Dalida 166 cm

51 476 

Popis produktu

Elegantní pohovka Dalida potvrzuje, že klasický a jednoduchý design nikdy neomrzí. Díky tomu lze sladit s různými interiéry. Jejím trumfem je možnost přestavby na lůžko, proto je ideální do studentského pokoje nebo malého bytu. Žinylková tkanina s jasně viditelným efektem proplétání nití je jemná na dotek a zároveň odolná proti oděru. Tkanina obsahuje funkci Water Blocked, která chrání pohovku před absorpcí tekutiny. Navíc je testována na nepřítomnost škodlivých látek pro životní prostředí, což dokládají získané certifikáty Oeko-Tex a Textil-Cert. Dalida je k dispozici v různých barevných provedeních. Vyberte si tu pravou do vašeho obývacího pokoji, společenské místnosti nebo pracovny.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Katalogové číslo: MIC_2SF_107_F1_DALIDA1 Kategorie: , ,
Výrobce:Micadoni

Související produkty