Šedá rozkládací pohovka MICADONI Sheila 257 cm

48 448 

Popis produktu

V dnešní době je odpočinek velmi důležitým aspektem našeho života. Proto by ve vašem bydlení neměla chybět pohodlná pohovka Sheila, kterou lze také využít jako kvalitní lůžko pro vaše hosty a je ideální variantou do menších bytů. Jednoduchý tvar pohovky je očalouněn plyšovou tkaninou se strukturovaným dekorem v podobě proužků. Látka navíc vytváří jemný efekt stínování. Sezení je ideální do interiéru v glamour, rustikálním nebo skandinávském stylu. 

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Katalogové číslo: MIC_4SF_163_F1_SHEILA3 Kategorie: , ,
Výrobce:Micadoni

Související produkty